غرب ایران دستگیری اطلاعات تروریستی وزیر اطلاعات

غرب: ایران دستگیری اطلاعات تروریستی وزیر اطلاعات عملیات تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عوض کردن قیمت مرغ مجددا روی میز ستاد تنظیم بازار

در حالیکه قیمت گوشت مرغ در بازار زیاد کردن یافته و به حدود ۱۱۰۰۰ تومان رسیده هست، معاون وزیر کشاورزی اعتقاد است که گرچه بعضی از فروشندگان، گرانفروشی می‌کنند ولی

عوض کردن قیمت مرغ مجددا روی میز ستاد تنظیم بازار

عوض کردن قیمت مرغ مجددا روی میز ستاد تنظیم بازار

عبارات مهم : بازار

در حالیکه قیمت گوشت مرغ در بازار زیاد کردن یافته و به حدود ۱۱۰۰۰ تومان رسیده هست، معاون وزیر کشاورزی اعتقاد است که گرچه بعضی از فروشندگان، گرانفروشی می کنند ولی قیمت گوشت مرغ در بازار گران نیست و مرغداران از قیمت مصوب ۸۲۰۰ تومانی ناراضی هستند و در حال مشورت با ستاد تنظیم بازار جهت عوض کردن قیمت مصوب هستند.

به گزارش ایسنا، طی هفته های گذشته قیمت گوشت مرغ روند افزایشی در بازار پیدا کرد و طی روزهای گذشته به کیلویی بیش از ۱۱۰۰۰ تومان هم رسید که البته مرغداران عامل آن را اوج بودن قیمت قرار داده های تولید و خوراک مرغ عنوان می کردند. این در حالی است که رضایی – معاون وزیر جهاد کشاورزی – در امور دام اعتقاد است که هیچ مشکلی در زمینه تامین، قیمت و بازار خوراک مرغ وجود ندارد و ماه هاست که قیمت کنجاله سویا و ذرت به ثبات رسیده است.

وی همچنین در خصوص اوضاع قیمت مرغ توضیح داد که گرچه طی روزهای گذشته با زیاد کردن نسبی قیمت گوشت مرغ در بازار مواجه بودیم ولی گوشت مرغ گران نیست و با در نظر گرفتن هزینه های تولید مرغداران و سود منطقی در سیستم توزیع و بازار به این نتیجه می رسیم که قیمت این محصول پروتیینی نسبتا متعادل است.

عوض کردن قیمت مرغ مجددا روی میز ستاد تنظیم بازار

رضایی با بیان اینکه طی روزهای گذشته شیب زیاد کردن قیمت گوشت مرغ قدری تند شده است هست، گفت: گوشت مرغ گران نیست ولی بعضی گرانفروشی می کنند که باید با آنها برخورد شود آیا که به نظر من بعضی هیجانات موجود در بازار باعث زیاد کردن قیمت این محصول شده است است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه اگر از طرف اتحادیه ای قیمت گوشت مرغ غیرقانونی زیاد کردن پیدا کند، تخلف است و با آن برخورد می شود، گفت: گرچه ستاد تنظیم بازار قیمت مصوب کیلویی ۸۲۰۰ تومان را جهت مرغ تصویب کرده است ولی مرغداران به شدت نسبت به این قیمت اعتراض دارند و از آنجا که بازار را نمی توان دستوری کنترل کرد، غافلگیری تولیدکنندگان، قیمت گوشت مرغ در حال بررسی مجدد است.

در حالیکه قیمت گوشت مرغ در بازار زیاد کردن یافته و به حدود ۱۱۰۰۰ تومان رسیده هست، معاون وزیر کشاورزی اعتقاد است که گرچه بعضی از فروشندگان، گرانفروشی می‌کنند ولی

وی اظهار کرد: در جهت تعادل بخشی زیاد به بازار گوشت مرغ، شرکت پشتیبانی امور دام مدتی است که به بازار ورود کرده و توزیع گوشت مرغ منجمد و گرم را با قیمت مناسب شروع کرده است تا بازار را در دامنه قیمتی مدنظر کنترل و تنظیم کنیم و نوسانات قیمتی به زیان تولیدکنندگان و مردم تمام نشود.

واژه های کلیدی: بازار | تنظیم | رضایی | کشاورزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs